Počet medailí z MS, ME, MSJ, MEJ, CISM
v roce 2013

Získané medaile v roce 2013
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
51 26 27
CELKEM:       104


Olympijské hry

Získané medaile: 2 - 0 - 1

zlatoEster Ledecká (snowboarding, paralelní obří slalom - Pchjongčchang, Jižní Korea )
zlato|Ester Ledecká (alpské lyžování, Super G - Pchjongčchang, Jižní Korea)
bronzEva Samková (snowboarding, snowboardcross - Pchjongčchang, Jižní Korea )


Mistrovství světa

Získané medaile: 16 - 7 - 5

zlatoJiří Gečnuk, Hynek Tábor, Miloslav Kříž, Libor Jiroušek, Oldřich Šorf ((parašutismus, kombinace družstva - Erden, Bulharsko)
zlatoJiří Gečnuk, Hynek Tábor, Miloslav Kříž, Libor Jiroušek, Oldřich Šorf ((parašutismus, přesnost přistání družstva - Erden, Bulharsko)
zlatoTomáš Svoboda, David Svoboda (kvadriatlon sprint - štafeta, podíl 2/3 - Ratscher am Bergsee,Německo))
zlatoTomáš Svoboda ( kvadriatlon sprint - Ratscher am Bergsee,Německo)
zlatoJosef Dostál ((kanoistika - kajak 500 m - Montemor, Portugalsko )
zlatoVáclav Kolář ( cyklistika, biketrial elite - Bolotana, Itálie)
zlatoJiří Gečnuk ( (parašutismus, kombinace - Erden, Bulharsko)
zlatoMartina Satková (vodní slalom, sjezd, kanoe hlídky (podíl 1/3) - Muotathal, Švýcarsko )
zlatoMartina Satková (vodní slalom, sjezd, kajak hlídky (podíl 1/3) - Muotathal, Švýcarsko)
zlatoMartina Satková (vodní slalom, sjezd sprint, kajak hlídky (podíl 1/3) - Muotathal, Švýcarsko)
zlatoTomáš Svoboda (quadriatlon, long - Hannover, Neměcko)
zlatoTomáš Svoboda (quadriatlon, long štafeta (podíl 1/4)- Hannover, Neměcko)
zlatoMartina Satková (vodní slalom, sjezd, kajak - Muotathal, Švýcarsko )
zlatoMartina Satková (vodní slalom, sjezd, singlkanoe - Muotathal, Švýcarsko)
zlatoPavel Maslák (atletika, běh na 400 m - Velká Británie, Birmingham)
zlatoJakub Podrazil (veslování, trenažér - Alexandria, USA)
stříbroTereza Fišerová (vodní slalom, kanoe hlídky, podíl 1/3 - Rio de Janeiro, Brazílie)
stříbroMartin Fuksa ( kanoistika,kanoe 1000 m - Montemor, Portugalsko)
stříbroJiří Gečnuk ( (parašutismus, přesnost přistání - Erden, Bulharsko)
stříbroJan Kuf, Martin Vlach (moderní pětiboj, štafeta - Mexico City, Mexiko)
stříbroOndřej Synek (veslování, skif - Plovdiv, Bulharsko)
stříbroTomáš Svoboda ( quadriatlon, midle - Týn nad Vltavou )
stříbroMartina Satková (vodní slalom, sjezd sprint, kajak - Muotathal, Švýcarsko)
bronzJan Dlouhý (kanoistika, kanoe maraton - Prado, Portugalsko)
bronzMartin Fuksa (kanoistika, kanoe 500m - Montemor, Portugalsko)
bronzJosef Dostál (kanoistika, kajak 1000m - Montemor, Portugalsko)
bronzMartina Satková (vodní slalom, sjezd sprint, kanoe - Muotathal, Švýcarsko)
bronzTomáš Staněk (atletika, vrh koulí - Velká Británie, Birmingham)


Mistrovství Evropy

Získané medaile: 14 - 6 - 7

zlatoNikola Nosková (cyklistika silniční, závod jednotlivců - Zlín)
zlatoTomáš Nýdrle, Miloš Slavíček (sportovní střelba, skeet družstva, podíl 2/3 - Leobersdorf, Rakousko)
zlatoVáclav Kolář (cyklistika biketrial - elite, Březová)
zlatoTomáš Svoboda (moderní pětiboj, biathle - Weiden, Německo)
zlatoTomáš Svoboda (moderní pětiboj, biathle štafeta,podíl 1/3 - Weiden, Německo)
zlatoDavid Svoboda (moderní pětiboj, triathle štafeta, podíl 1/2 - Weiden, Německo)
zlatoJonáš Kašpar, Marek Šindler (vodní slalom, deblkanoe - Praha, Troja)
zlatoMartin Fuksa (rychlostní kanoistika, kanoe 1000 m - Bělehrad, Srbsko)
zlatoMartin Fuksa (rychlostní kanoistika, kanoe 500 m - Bělehrad, Srbsko)
zlatoJosef Dostál (rychlostní kanoistika, kajak 5000 m - Bělehrad, Srbsko)
zlatoAdéla Citová, Karolína Jánská, Eliška Martinovská (sportovní aerobik, trojice - Karlovy Vary)
zlatoTomáš Svoboda (quadriatlon,sprint štafeta,podíl 1/4 - Terceira, Portugalsko)
zlatoTomáš Svoboda (quadriatlon, midle - Lazinov)
zlatoTomáš Svoboda (quadriatlon, midle štafeta, podíl 1/4 - Lazinov)
stříbroLukáš Svěchota (moderní pětiboj, mix štafeta do 24 let, podíl 1/2 - Drzonkow, Polsko)
stříbroOlga Roučková (motorismus, čtyřkolky celkem - Idanha, Portugalsko)
stříbroJiří Kopáč, Milan Viktora, Jan Cincibuch, Jan Vetešník (veslování, čtyřka párová lehkých vah - Strathclyde,Skotsko)
stříbroNikola Ogrodníková (atletika, hod oštěpem - Berlín, Německo)
stříbroJonáš Kašpar, Marek Šindler, Ondřej Karlovský, Jakub Jáně (vodní slalom, deblkanoe, hlídky (podíl 2/3) - Praha, Troja)
stříbroAdéla Citová (sportovní aerobik, jednotlivci - Karlovy Vary)
bronzNikola Nosková (cyklistika silniční, časovka jednotlivců - Brno)
bronzDavid Svoboda (moderní pětiboj, triathle - Weiden, Německo)
bronzBarbora Průdková (cyklistika MTB, sprint - Graz,Rakousko)
bronzOndřej Karlovský, Jakub Jáně (vodní slalom, deblkanoe - Praha, Troja)
bronzTomáš Rak (vodní slalom, kanoe - Praha, Troja)
bronzTomáš Rak (vodní slalom, kanoe hlídky (posíl 1/3) - Praha, Troja)
bronzBarbora Valíková (vodní slalom, kajak, hlídky (podíl 1/3) - Praha, Troja)


MS juniorů a MS do 23 let

Získané medaile: 4 - 5 - 5

zlatoMartin Vlach, Marek Grycz (Martin Vlach, Marek Grycz )
zlatoJakub Šťastný (cyklistika dráhová, keirin - Aigle, Švýcarsko)
zlatoJaroslav Lang (sportovní střelba, skeet družstva, podíl 1/3 - Changwon, Korea)
zlatoOndřej Pažout (severská kombinace, HS106/10 km - Kandersteg, Švýcarsko)
stříbroJakub Šťastný (cyklistika dráhová, 1km pevný start - Aigle, Švýcarsko)
stříbroTereza Sásková (cyklistika MTB, cross country - Lenzerheide, Švýcarsko)
stříbroVojtěch Heger (vodní slalom, kanoe hlídky, podíl 1/3 - Ivrea, Itálie)
stříbroJakub Krejčí (vodní slalom, kajak hlídky, podíl 1/3 - Ivrea,Itálie)
stříbroJakub Krejčí (vodní slalom, CSLX - Ivrea, Itálie)
bronzJakub Šťastný (cyklistika dráhová, sprint - Aigle, Švýcarsko)
bronzPetr Chládek (parašutismus - akrobacie - Erden - Bulharsko)
bronzAnna Dědová (sportovní střelba, sportovní pistole 30+30 - Changwon, Korea)
bronzMatěj Rampula, Antonín Tupý (sportovní střelba - standardní pistole, 3x20 družstva,podíl 2/3 - Changwon, Korea)
bronzJan Vytrval (severská kombinace, HS106/5 km - Kandersteg, Švýcarsko)


ME juniorů a ME do 23 let

Získané medaile: 2 - 3 - 4

zlatoVojtěch Heger (vodní slalom, kanoe hlídky, podíl 1/3 - Bratislava, Slovensko)
zlatoJakub Šťastný (cyklistika dráhová, 1 km pevný start - Aigle, Švýcarsko)
stříbroJaroslav Lang (sportovní střelba, skeet mix družstva,podíl 1/2 - Leobersdorf, Rakousko)
stříbroJaroslav Lang (sportovní střelba, skeet družstva, podíl 1/3 - Leobersdorf, Rakousko)
stříbroKarolína Křenková (moderní pětiboj, štafeta podíl 1/2 - Barcelona, Španělsko)
bronzFabio Beccari (sportovní střelba, trap - Leobersdorf, Rakousko)
bronzJakub Krejčí (vodní slalom, kajak hlídky, podíl 1/3 - Bratislava, Slovensko)
bronzJakub Šťastný (cyklistika dráhová, keirin - Aigle, Švýcarsko)
bronzJakub Šťastný (cyklistika dráhová, sprint - Aigle, Švýcarsko)


2. armádní zimní světové hry

Získané medaile: 3 - 0 - 2

zlatoLibor Jiroušek (parašutismus, individuální akrobacie - Szolnok, Maďarsko)
zlatoOldřich Šorf (parašutismus, kombinace - Szolnok, Maďarsko)
zlatoLibor Jiroušek, Jakub Pavlíček, Oldřich Šorf, Miloslav Kříž, Bonifác Hájek, Petr Směšný (parašutismus, kombinace družstva - Szolnok, Maďarsko)
bronzOldřich Šorf (parašutismus, přesnost přistání - Szolnok, Maďarsko)
bronzJindřich Dubový, Tomáš Těhan, Josef Fiala (sportovní střelba, VP 30+30 družstva - Thun, Švýcarsko)


Akademické mistrovství světa

Získané medaile: 4 - 3 - 0

zlatoTereza Korvasová (cyklistika silniční - časovka - Brade - Portugalsko)
zlatoŠimon Hájek (kanoistika, čtyřkanoe 1000 m - podíl 1/4 - Szeged, Maďarsko)
zlatoŠimon Hájek (kanoistika, čtyřkanoe 500 m, podíl 1/4 - Szeged, Maďarsko)
zlatoJan Kříž (sportovní lezení, K2 - Bratislava, Slovensko)
stříbroŠimon Hájek (kanoistika, čtyřkanoe 200 m, podíl 1/4 - Szeged, Maďarsko)
stříbroMarin Sobíšek (kanoistika, čtyřkajak 1000 m, podíl 1/4 - Szeged, Maďarsko)
stříbroLukáš Svěchota ( moderní pětiboj,jednotlivci - Budapešť, Maďarsko )


Světový pohár – konečné umístění

1. místo Ester Ledecká (snowboarding - paralelní slalomy celkem)
1. místo Ester Ledecká (snowboarding - paralelní OS )
3. místo Jarmila Machačová (cyklistika dráha - bodovací závod)


Rekordy



Český seniorský:

Pavel Maslák, Vít Müller, Patrik Šorm ( atletika, štafeta 4x 400 m, podíl 3/4 - 3:02,52 - 10. 8. 2018)
Jakub Holuša ( atletika, 1 500 m - 3:32,59 - 20. 7. 2018)
Jakub Holuša ( atletika, 1500m - 3:32,85 min. (30. 6. 2018))
Tomáš Staněk ( atletika, vrh koulí - 22,17 m (6. 2. 2018))


Český juniorský:

Petr Kelemen (cyklistika dráhová, 3 km stíhací - 3:25,236 - 27. 7. 2018)
Antonín Tupý, Matěj Rampula (sportovní střelba, SP 3x 20 družstva - 1665, podíl 2/3 (3. 5. 2018))